PKK dağda gençlere nasıl Komünist, Marksist, darwınist eğitim veriyor ! İŞTE RESİMLER

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Resimlerde PKK lıların nasıl yoğun komünist, Markist eğitim aldıkları görülüyor, teröristleri bir yere toplatıp beyinlerini komünist ideolojiye yıkıyorlar. Böylece kafalarında aile, din, maneviyat diye bir şey kalmıyor, maneviyatını tamamen yitirip, karşısındakini hayvan gibi gören azılı bir komünist ortaya çıkıyor. Normal şartlarda bir kadın son derece sevgi doludur, şefkat ve merhamet doludur. Ama resimlerde gördüğünüz gibi bir kadın bütün bu şefkat, merhamet, sevgi duygularını yitirip, eline silah alıp azılı bir katile dönüşebiliyor. Ya da canlı bomba olup birkaç saniyede onlarca kişiyi anında şehit edip, yüzlerce insanı yaralayabiliyor. İşte bu yoğun beyin yıkama eğitimi ile sağlanıyor. Komünistlerin kafalarından bu eğitim silinmedikçe, anti Darwinist, anti Materyalist, anti Komünist karşı eğitim verilmedikçe bir sonuç alınması mümkün değildir.

Bakın PKK’ya dağda bizzat eğitim veren ve verdiren bebek katili Öcalan fikirlerini nasıl açıklıyor:

İlkel komünal topluluk dönemi, İNSANLIĞIN HAYVANLAR ALEMİNDEN KOPARAK tarih sahnesine çıktığı, son derece geri üretim güçleri ve bu temelde şekillenmiş basit üretim ilişkilerinin hüküm sürdüğü bir aşamayı ifade eder.

Başlangıçta insanın kendine yakın hayvan türlerinden pek farkı yoktur. Doğada hazır bulduklarını yer, ağaçlar üzerinde ve kavuklarda örgütsüz bir şekilde barınır. Ama düşünme ve konuşma yetisini kazanmasıyla birlikte, yiyecek toplamada, DİĞER HAYVANLARA karşı kendini savunmada, doğal afetlere karşı kendini korumada, bazı ilkel taş araçları geliştirmek ve hemcinsleriyle dayanışma içine girmek kaçınılmaz olur. Bu aşamaya kadar, HAYVANLAR ARASINDA GEÇERLİ OLAN; BİYOLOJİNİN EVRİMLER KANUNU hüküm sürmektedir.

HAYVANIN EN İLERİ SOSYALLEŞMİŞ BİÇİMİ İNSANDIR. En vahşi hayvandır insan, en acımasız hayvandır.

Bölücü Örgütün Elebaşının Komünist Olduğunu İspat Eden Bazı İzahları:

“Lenin 1900’de ne ise ben de 21. yüzyıl sosyalizmini temsil ediyorum, reel sosyalizmle savaşarak, emperyalizmle savaşarak yeni sosyalizmi inşaa ediyorum.”

“PKK, Marksizm-Leninizm geleneğine uygun bir gelişme yaşamıştır. Bundan sonrası açık ki etle tırnak gibi birbirinden ayrılmayan bu miras üzerine şekillenecektir.”

“Bizim ortamımızda sosyalizmin ve komünizmin ölçüleri egemendir. Sosyalizmde herkese emeği kadar verilir. Bu, parti (PKK) içinde de geçerlidir. Bu, komünist toplumun kuruluşuna kadar da geçerli olacaktır.”

Erkan Arkut

Kaynak: http://komunistkudristantehlikesi.blogspot.com/

Reklamlar

yaseminyahya hakkında

"Rabbimiz, bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik (ver) ve bizi ateşin azabından koru" (Bakara Suresi, 201)

Ekim 4, 2012 tarihinde Uncategorized içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: